Švarios patalpos | Filtrai maišeliuose
16928
page-template-default,page,page-id-16928,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Filtrai maišeliuose

P-S minkšti filtrai maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Jie pagaminti iš sintetinio pluošto, kuris savaime aušinasi. Kad būtų išvengta nuotėkio, maišai suvirinti į cinkuotą arba plastikinį rėmą suapvalintais kraštais. Tokie filtrai tinka kambarių valymui, ligoninėms, laboratorijoms ir kt.

P-V minkšti filtrai maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Jie pagaminti iš vientiso stiklo pluošto audinio, kuris savaime aušinasi. Kad būtų išvengta nuotėkio, maišai suvirinti į cinkuotą arba plastikinį rėmą suapvalintais kraštais. Tokie filtrai tinka kambarių valymui, ligoninėms, laboratorijoms ir kt.

RP-E didelio našumo filtrai standžiuose maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Tai modernus smulkių dulkių filtravimo būdas, puiki alternatyva minkštoms maišelių versijoms. Šie filtrai tinka kambarių valymui, ligoninėms, laboratorijoms ir kt. Jie buvo sukurti tokiam naudojimui, kai filtrai praėjus tam tikram laikui yra keičiami.

RP-I didelio našumo filtrai standžiuose maišeliuose su didesniu orą filtruojančiu paviršiumi buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Šie filtrai tinka kambarių valymui, ligoninėms, laboratorijoms ir kt. Tai modernus smulkių dulkių filtravimo būdas, puiki alternatyva minkštoms maišelių versijoms. RP-I filtrai turi naują trijų diafragmų formą. Tokia nestandartinė konstrukcija palaiko vienodą slėgį ir sunaudoja mažiau energijos.

RP-I HC didelio našumo filtrai standžiuose maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Tai modernus smulkių dulkių filtravimo būdas, puiki alternatyva minkštoms maišelių versijoms. RP-I HC filtrai yra draugiški aplinkai ir tausoja energiją, jie tinka kambarių valymui, ligoninėms, laboratorijoms ir kt.

RP-I HP didelio našumo energiją taupantys standūs filtrai maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Tai modernus smulkių dulkių filtravimo būdas, puiki alternatyva minkštoms maišelių versijoms. Šie filtrai yra draugiški aplinkai ir tausoja energiją. Jie tinka kambarių valymui, ligoninėms, laboratorijoms ir kt.

RP-I HT didelio našumo filtrai standžiuose maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Juose yra nauja 3-disko skerspjūvio forma, kuri dėl optimizuotų tam tikros konstrukcijos savybių sumažina slėgio kritimą ir naudoja mažiau ventiliatoriaus energijos. Šie filtrai tinka patalpoms, kurioms dėl labai karšto oro kyla didesnė gaisro rizika. Jie atsparūs tiek karščiui, tiek vandeniui.

RP-P ATEX didelio našumo filtrai standžiuose maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT ir ATEX sertifikatus. Sukurti patalpoms, kurioms kyla didelė sprogimo rizika. Jų filtravimo efektyvumas didesnis, o gylis mažesnis nei tradicinių standžių maišelių. Tai modernus smulkių dulkių filtravimo būdas, puiki alternatyva minkštoms maišelių versijoms.

RP-I ATEX didelio našumo filtrai standžiuose maišeliuose buvo patikrinti pagal EN 779/2012, turi EUROVENT sertifikatą. Jie sukurti patalpoms, kurioms kyla didelė sprogimo rizika, ir yra atsparūs tiek ugniai, tiek vandeniui. Kadangi slėgis mažėja minimaliai, sumažėja ventiliatorių energijos sąnaudos, visgi, šių filtrų efektyvumas didesnis, o gylis mažesnis nei tradicinių standžių maišelių.

Dėl rekomendacijų ir detalesnės informacijos kreipkitės į mus.