Švarios patalpos | Dujų ir kvapų filtracija
16940
page-template-default,page,page-id-16940,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Dujų ir kvapų filtracija

Aktyviosos anglies filtrai CARBO naudojami absorbuoti dujinius teršalus ir nuotekas, šalinti kvapus, kurių ypač vengiama farmacijos, ligoninių ir cheminėse laboratorijose.

Aktyviosos anglies filtrai CAP yra plokštės, pagamintos iš atraminio plieno lakštų rėmo ir aktyvuotos anglies, esančios viduje, kuri atkuriama per garus. Tokio filtro energijos sąnaudos yra minimalios, o aukščiausia kokybė ir paprastas montavimas bei techninė priežiūra užtikrina daug galimybių.

Šie aktyviosios anglies filtrai yra skirti absorbuoti didelės arba vidutinės koncentracijos dujinę taršą, nuotekas ir pašalinti kvapus. Oras, kuriame yra kvapų ir dujų, teka tarp plokščių per aktyviosios anglies elementus, o grįžta per kitą, išvalytas ir bekvapis. Be to, šiems filtrams reikia mažiau ventiliatorių energijos.

Aktyvuotos anglies filtrai naudojami absorbuoti didelės arba vidutinės koncentracijos dujinius teršalus ir nuotekas, šalinti kvapus. Ši įranga pagaminta laikantis tarptautinių taisyklių, įskaitant ir tas, kurios taikomos branduoliniams ir karo sektoriams.

RPC-K aktyvuotos angies filtrai standžiuose maišeliuose yra pritaikyti patalpoms, kurių dujų užterštumas yra žemas. Tai inovacinė įranga kietųjų, dujinių dalelių filtravimui.

CAB kasečių filtrai pašalina kvapus, kurie paprastai būna buitinėje aplinkoje ar pramoninių gamyklų dūmuose. Dėl aktyvios anglies kiekio CAB filtrai idealiai tinka patalpoms, kuriose kvapų koncentracija yra vidutinė. Per garus prisotinta aktyvioji anglis gali būti regeneruojama.

Dėl rekomendacijų ir detalesnės informacijos kreipkitės į mus.