Švarios patalpos |
15984
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15984,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Džiaugiamės, kad lankotės mūsų internetinėje svetainėje

 

Jau daugiau nei 10 metų dirbame tam, kad jūsų gamybos, pakavimo ar pilstymo procesas būtų sklandus, nenutrūkstamas ir atitiktų visus nustatytus reikalavimus.

Kas yra švarios patalpos?

Tai patalpos,  kuriose reikia palaikyti tam tikrą drėgmę, slėgį, temperatūrą ir, žinoma, konkretų dalelių kiekį. Šiam procesui užtikrinti pastatomos specialios daugiasluoksnės panelės sienoms, uždengiamos lubos, paklojamos antistatinę dangą turinčios grindys. Kad palaikytų reikiamą drėgmę, temperatūrą ir dalelių kiekį, yra išvedžiojama kondicionavimo ir rekuperacinė sistema, skirta būtent švarioms patalpoms. Visiems parametrams stebėti kiekvienoje patalpoje yra įrengti nuolat matuojantys davikliai, kurie informuoja apie vienokius ar kitokius neatitikimus.

Prieš įrengiant švarias patalpas, svarbu atsižvelgti į jų paskirtį. Pagal tai parenkami oro filtrai, sudarysiantys būtent tokias sąlygas, kokių reikalauja specialūs nurodymai. Kadangi Baltijos šalyse atstovaujame „SagiCofim“ – oro filtrų lyderiams pasaulyje, užtikriname aukštą kokybę ir energijos taupymą švariose patalpose. Tvarią įrangą siūlantis prekių ženklas per daugiau negu 50 metų darbo sukaupė daug patirties ir užsitarnavo vartotojų pasitikėjimą. „SagiCofim“ pasitelkia moderniausias technologijas, kurios gerbia ir žmogų, ir aplinką.

Untitled-1

Švarių patalpų skirstymas

Patalpų švarumas pagal tarptautinį ISO 14644-1 standartą skirstomas į 9 klases. Aukščiausia yra ISO 1 klasė – tokioje patalpoje žmonės, gali būti tik su skafandru. ISO 9 klasę atitinka sterili ligoninės patalpa. Kiekvienos aukštesnės klasės reikalavimai yra vis griežtesni. Norint apibrėžti reikalavimus, keliamus švarioms patalpoms, pagal ISO (Tarptautinės standartizacijos organizacijos) rekomendacijas suformuluoti  ir žemiau išdėstyti patalpų švarumo standartai:

ES GMP standartai

 

EU GMP (angl. Good Manufacturing Practices) standartai yra griežtesni nei kiti, nes dalelių skaičius matuojamas ne tik gamybos metu, bet ir kai gamyba nevyksta.